OZONMED 24 M.B.Bohdziewicz Maciej        504079188        ozonmed24@gmail.com

ozonowanie biur i pokoi Wrocław Ozonowanie pomieszczeń - biur i mieszkań w dobrej cenie

Zyskujące ostatnio na popularności ozonowanie jest skuteczną i uznaną metodą niszczenia wirusów, bakterii, grzybów i roztoczy z biur, mieszkań i innych lokali w atrakcyjnej cenie. Wszystko za sprawą głównego czynnika biobójczego, jakim jest ozon, który ma bardzo silne właściwości utleniające. Dzięki gazowej postaci dociera do wszystkich nawet trudno dostępnych miejsc w pomieszczeniu, co odróżnia go od konwencjonalnych metod dezynfekcji.

Jako firma działająca na terenie Wrocławia realizujemy kompleksowe ozonowanie biur, lokali, pokoi i całych mieszkań. Jest to czynność w 100% ekologiczna, niewykorzystująca żadnej chemii, a sam ozon uznany został przez Ministerstwo Zdrowia za naturalny środek odkażający.

Na czym zatem polega cały proces? Gaz rozbija cząsteczki obecne w powietrzu odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach, a także zabija bakterie, wirusy czy pleśń, a po osiągnięciu odpowiednio skutecznego stężenia w danym czasie (zależnym od wielkości pomieszczenia, np. pokoju) rozpada się w szybkim tempie do bezpiecznego tlenu, pozostawiając jedynie specyficzny zapach, kojarzący się z burzą.

Jak przygotować się do ozonowania pomieszczenia?

Do ozonowania lokalu należy się odpowiednio przygotować, zanim wyspecjalizowana ekipa przystąpi do zabiegu. W tym celu przedstawiamy listę kilku ważnych wskazówek:

  • pomieszczenia muszą opuścić ludzie i zwierzęta, a do tego należy usunąć rośliny,
  • trzeba pozbyć się wszystkich problematycznych rzeczy, np. pleśniejących mebli lub pościeli - w innym przypadku dezynfekcja będzie tylko doraźna.
  • ozon wpływa na starzenie się przedmiotów, dlatego wcześniej warto wynieść z pokoju cenne meble i akcesoria (np. obrazy czy pamiątki) oraz przedmioty zawierające gumę.

Ozonowanie pokoi, lokali i biur tylko z nami w atrakcyjnej cenie!

Jeżeli zależy Ci na skutecznej i bezpiecznej dezynfekcji biura, lokalu, pokoju, czy innego pomieszczenia w przystępnej cenie, warto postawić na ozonowanie. Jako profesjonalna firma z Wrocławia mamy personel, który jest nie tylko odpowiednio przeszkolony w obsłudze ozonatorów, ale również wyposażony w specjalny miernik stężenia, żeby mieć pewność, że dezynfekcja jest skuteczna, a poziom ozonu bezpieczny do użytkowania pomieszczenia.

W naszym asortymencie dysponujemy sprzętem o wydajności 125 g/h lub 45 g/h, który pozwala na osiągnięcie skutecznego stężenia ozonu, jego pomiar i pracę w odpowiednio długim, potrzebnym czasie. Dzięki temu jesteśmy bardzo skuteczni, a zarazem szybcy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a cena za ozonowanie np. mieszkania czy biura ustalana jest w zależności od wielkości pomieszczeń. Po skończonej pracy oprócz faktury wystawiamy protokół dokumentujący dezynfekcję i jej efekt.