OZONMED 24 M.B.Bohdziewicz Maciej        504079188        ozonmed24@gmail.com

ozonowanie aut WrocławOzonowanie aut (samochodów) i klimatyzacji

Jesteśmy firmą z Wrocławia zajmującą się profesjonalnym ozonowaniem klimatyzacji pojazdów. Jeżeli często podróżujesz samochodem, ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Polega on przede wszystkim na pozbyciu się drobnoustrojów oraz nieprzyjemnych zapachów z wnętrza auta. Ozon świetnie odkaża i usuwa alergeny oraz różne pyły, które znajdują się w trudno dostępnych miejscach.

Jest to jedna z najskuteczniejszych, a zarazem w 100% ekologicznych, metod dezynfekcji. Warto zlecić jej wykonanie specjalistom - dajemy gwarancję solidności i bezpieczeństwa. Po zakończeniu ozonowania pojazdu jego wnętrze jest sterylnie czyste - zabieg ten jest całkowicie bezpieczny dla elementów wyposażenia samochodu.

Ozonowanie aut (klimatyzacji) – przydatne informacje dla miłośników samochodów

Przedstawiamy listę kilku informacji, które warto znać przed zdecydowaniem się na ozonowanie swoich samochodów:

  • na początku należy pozbyć się źródła nieprzyjemnego zapachu z wnętrza auta, np. wyrzucić resztki jedzenia, umyć pleśniejące miejsca odpowiednimi środkami, pozbyć się insektów lub wyprać zabrudzone dywaniki.
  • podczas dezynfekcji warto zdecydować się także na ozonowanie klimatyzacji – pozwoli to skutecznie wyeliminować wszelkie grzyby i zanieczyszczenia z systemu wentylacji, co ma ważny wpływ na zdrowie.
  • czas i cena ozonowania uzależnione są przede wszystkim od wielkości pojazdu.

Jako doświadczeni specjaliści oferujemy profesjonalne ozonowanie aut – mamy wyszkoloną kadrę i wysokiej jakości sprzęt, dzięki którym cały proces przebiega sprawnie i bezpiecznie. Dojazd do klienta we Wrocławiu GRATIS - zapraszamy do kontaktu!